Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Retro style lighting stand with bag, maximum load 25kg, height 92-155 cm
- The article is delivered pre-assembled
- The article is delivered with practical transport bag
- Adjustable height
- For application areas such as: Wedding/gala/events
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x bag
- 1 x screw
- 1 x nut
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Height | Maximum:155 cm |
| Minimum | 92 cm |
| Adjustable in 12 steps | |
| Attachment system | Ø 12mm |
| 6x M6 thread | |
| Type (general stands) | Other stands |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black |
| Transport dimensions | 97 cm x 14 cm x 14 cm |
| Base area | Ø 120 cm |
| Mounting size min. | 67 cm x 57 cm x 92 cm |
| Mounting size max. | 102 cm x 88 cm x 155 cm |
| Weight | 9.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!