Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact radial wind machine
- Easy handling
- Sturdy plastic housing with handle qualified for road use
- Air discharge angle adjustable
- Control via plug and play
- For application areas such as: Theater; Trade fair and shop fitting; clubs/dancing school; stage
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 100 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Speed | 1300 RPM |
| Maximum airflow | 510 m³/h |
| Control | Plug and play |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:27 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 30.5 cm |
| Weight | 3.65 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!