Leírás
The alternative to traditional lamps
- Immediately and without changing the wiring, exchangeable by flanged on pin socket (GX 16) against a PAR-46 lamp
- Cost savings, as only the burner must be replaced at a lamp change
- Longlife lamp types (up to 2.000 h) also save time and money
- Low weight
Scope of delivery
Paraméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 300 W |
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Cable length | 0.85 m |
| Base | E27 |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Diameter:Ø 14.5 cm |
| Weight | 0.18 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!