Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Mobile projection screen with tripod stand
- Projection screen with stand for video and image projection in your own home, office, conference room, classroom or even outdoors
- White steel sheet housing in a modern look
- Gain factor of 1.2 for universal use
- Quick installation
- Bar-tensioned canvas to keep the fabric flat and immobile
- With surrounding black border
- Impervious to light due to black back
- Continuous screen height adjustment with only one hand due to auto-locking mechanism
- Matt, white canvas for genuine projections
- Integrated carrying handle and screen fixation
- Lightweight design for easy transportation
- Solid tripod stand made of steel sheet
- Stand installation tripod
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Format | 4:3 |
| Screen | Diagonal:(100") approx. 2.5 m |
| Image size | 200 x 150 cm |
| Gain | 1.2 |
| Viewing angle | 160° |
| Projection type | front projection |
| Type of installation | Stand installation tripod |
| Material | PVC polyvinyl chloride hard; steel (powder-coated) |
| Color | White |
| Transport dimensions | 17 cm x 8 cm x 220.5 cm |
| Dimensions | Width:7 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 221 cm |
| Weight | 8.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!