Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Long PAR-56 housing for CDM-T 150 discharge lamps
- Rugged metal housing
- 4 clip-to-hold clamps with spring locks for comfortable opening of the color filter frame
- Protective shield is integrated in the tube
- Control via plug and play
- With a beam angle of 55°
- With mounting bracket
- For PAR 56
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; video and photography; advertisement/Shop window
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x filter frame
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 210 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length | Approx. 0.8 m |
| Base | G-12 |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Color generation | Via color filter frame (optional) |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 55° |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Length:36 cm |
| Width | 24 cm |
| Height | 32 cm |
| Weight | 4.05 kg |
| Filter frame | |
| Dimensions | Length:22.8 cm |
| Width | 22.8 cm |
| Diameter | Ø 18 cm |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!