Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
PAR spot for discharge lamps
- Rugged metal housing
- 4 clip-to-hold clamps with spring locks for comfortable opening of the color filter frame
- Control via plug and play
- With mounting bracket
- For PAR 46
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; video and photography; advertisement/Shop window
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x filter frame
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 90 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length | Approx. 0.8 m |
| Base | E27 |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Color generation | Via color filter frame (optional) |
| Control | Plug and play |
| Housing color | Silver |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Length:30 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 28 cm |
| Weight | 2.90 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!