Leírás
- With bracket with hinged hooks
Scope of delivery
- 1 x hooks
- 1 x omega bracket
Paraméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 30 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 60 kg |
| Tube diameter sector | 45 - 50 mm |
| Attachment system | 2x Ø 10mm |
| Bracket with hinged hooks | |
| Material | Steel; aluminum |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:20 cm |
| Width | 6.5 cm |
| Height | 13 cm |
| Weight | 0.54 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!