Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact fazer with 400 W, remote control & adjustable output volume
- Output volume adjustable
- Rugged metal housing
- Short warm-up time
- Output distance: Approx. 2 m
- With level indication
- Operates on water-based fluid
- Control via wired remote control
- For application areas such as: Clubs/dancing school; party room; mobile djs / entertainer; small rental
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x container
- 1 x filter
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 400 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Warm-up time | Approx. 2.5 min |
| Output distance | Approx. 2 m |
| Tank capacity | 1 l water-based fluid fixed tank |
| Fluid consumption | Approx. 10 ml/min |
| Control | Wired remote control |
| Housing color | Silver |
| Dimensions | Width:17.5 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 19 cm |
| Weight | 3.20 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!