Leírás
White neon tube
- Visible light 150 cm
- Control via on/off switch at cable
- For application areas such as: Wedding/gala/events; party room; restaurants, bars and hotels; advertisement/Shop window
- Silent operation
- Application possibility: Standing; wall mounting
Scope of delivery
- 1 x device
- 2 x fixation clip
- 2 x mounting material
- 2 x screw
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 42 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class II |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Lamp type | Fluorescent tube |
| Color generation | Cold white (CW) |
| Control | On/off switch at cable |
| Beam angle (1/2 peak) | 360° |
| Color temperature | 6000K |
| Housing color | White |
| Dimensions | Length:170 cm |
| Diameter | Ø 3.1 cm |
| Weight | 0.53 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G) | F |
| Power cord | |
| Cable construction | 2 x 0.75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length | Approx. 1.5 m |
| Color | White |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!