Leírás
Colored neon tube
- Visible light 85 cm
- Control via on/off switch at cable
- For application areas such as: Wedding/gala/events; party room; restaurants, bars and hotels; advertisement/Shop window
- Silent operation
- Application possibility: Standing; wall mounting
Scope of delivery
- 1 x device
- 2 x fixation clip
- 2 x mounting material
- 2 x screw
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 20 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class II |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable length | Approx. 1.4 m |
| Lamp type | Fluorescent tube |
| Color generation | Yellow (Y) |
| Control | On/off switch at cable |
| Beam angle (1/2 peak) | 360° |
| Housing color | Yellow |
| Dimensions | Length:108 cm |
| Diameter | Ø 3.1 cm |
| Weight | 0.35 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!