Leírás
Mount for aluminium profile for LED strips
- 2 pieces per set
Scope of delivery
- 1 x fixation clip
- 1 x screw
- 1 x mounting material
Paraméterek
| Diameter mounting holes | 1 x Ø3mm |
| Material | Metal, 0.5 mm |
| Color | Silver |
| Dimensions | Width:2.5 cm |
| Depth | 1.6 cm |
| Height | 0.9 cm |
| Weight | 0.01 kg |
| Screw | |
| Material | Metal |
| Dimensions | Length:3 cm |
| Diameter | Ø .3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!