Leírás
Useful accessory
- Easy installation
Scope of delivery
Paraméterek
| Attachment system | Tube:Ø 35mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:10 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 3.5 cm |
| Weight | 0.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!