Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Spot for GKV halogen lamp with double lens for zoom setting from 12°-27°
- Spot with 2 built-in lenses (Wave/Stipples, Wave/Clear)
- Light output of a conventional PAR 64 spot with less power consumption
- High-quality die-cast housing for highest stability
- Control via plug and play
- For application areas such as: Stage; wedding/gala/events; Trade fair and shop fitting; theater; video and photography
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 600 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Lamp type | Halogen lamp |
| Color generation | Via color filter frame (optional) |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 12 - 27° |
| Beam angle (1/10 peak) | 17 - 35° |
| Housing color | Silver |
| Dimensions | Width:28 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 3.95 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!