Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Spot for CDM-T 150 discharge lamp with 4 lenses/beam angles
- Spot with 4 exchangeable lenses (VNSP, NSP, MFL and WFL)
- Light output of a conventional PAR 56 spot with less power consumption
- High-quality die-cast housing for highest stability
- High-quality aluminum reflector
- Control via plug and play
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 155 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Color generation | Via color filter frame |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | NSP 20° x 36° |
| MFL 21° x 36° | |
| WFL 30° x 53° | |
| VNSP 15° x 36° | |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:28 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 40 cm |
| Weight | 6.75 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!