Leírás
Set with motor, mirror ball and chain
- Mirror ball chain
motor
- Control via plug and play
- Suitable for a mirror ball with a diameter of up to 30 cm
Scope of delivery
- 1 x mirror ball
- 1 x motor
- 2 x chain
- 4 x chain link
- 3 x screw
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Weight | 1.92 kg |
| Mirror ball | |
| Dimensions | Diameter:Ø 30 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Motor | |
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 4 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 0.75 mm² H05VV-F |
| Cable length | Approx. 0.9 m |
| Speed | 1.5 RPM - 1.8 RPM , 360 ° forward/backward |
| Control | Plug and play |
| Maximum load | 4 kg |
| Max. mirror ball diameter | 30 cm (EUROLITE) |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Dimensions | Height:8.5 cm |
| Diameter | Ø 12 cm |
| Chain | |
| Material | Metal, 2 mm |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:33 cm |
| Chain link | |
| Material | Metal |
| Color | Silver, high-gloss |
| Dimensions | Diameter:Ø 0.35 cm |
| Screw | |
| Color | Silver |
| Dimensions | Length:2.5 cm |
| Diameter | Ø 0.4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!