Leírás
Accessory for LED Neon Flex 230V SLIM
- Power cord for LED Neon Flex 230V Slim
Scope of delivery
- 1 x power cord
- 1 x adapter
- 1 x tube
- 1 x end cap
Paraméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 900 W |
| IP classification | IP44 |
| Protection class | Protection class II |
| Cable length | Approx. 1.6 m |
| Housing color | Black |
| Color | Black; white; semi-transparent |
| Weight | 0.22 kg |
| Tube | |
| Color | Clear |
| Dimensions | Length:10 cm |
| End cap | |
| Color | Semi-transparent |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!