Leírás
Simple lighting effect with rotating cylinder incl. E-14 LED lamp
- The cylinder housing rotates around its own axis
- Bright, intensive colors
- Low power consumption
- Fan effect
- Control via on/off switch at cable
- For application areas such as: Party room; decoration; advertisement/Shop window
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 4.2 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class II |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Lamp type | LED lamp |
| Speed | 18 RPM |
| Control | On/off switch at cable |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:17 cm |
| Depth | 14.5 cm |
| Height | 20 cm |
| Weight | 0.51 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!