Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Digital LED pixel strip for indoor and outdoor use
- 5 meter digitally addressable LED pixel strip
- Each LED individually addressable for displaying multimedia content or stunning running light effects, color fades and animations
- Control via Art-Net with the optional Art-Net-DMX Node 1 controller (comes with 16 built-in light programs)
- Easily create animations with MADRIX or any other control software supporting Art-Net
- Can be cut into segments of variable size
- Supplied on a plastic reel
- 1 JST connector (4 pins) for Art-Net and 1 for serial connection
- 160 LEDs SMD 5050 3in1 TCL RGB (homogenous color mix)
- Control via system controller
- Suitable for outdoor use
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; clubs/dancing school; installation; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
Scope of delivery
- 1 x illuminant
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 12V DC 4000 mA |
| Power consumption | 48 W |
| IP classification | IP67 |
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Mains input via coaxial power connector (M) |
| Power output | 1 x special connector |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 160 x SMD 5050 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| Control | System controller |
| Lamps/meter | 32 pc/pcs |
| Power/meter | 9 W |
| Lamps/tube | 160 pc/pcs |
| Lamp distance | 31 mm |
| Cutting mark | 12.5 cm |
| Housing color | White |
| Dimensions | Length:500 cm |
| Width | 1.5 cm |
| Height | 0.4 cm |
| Weight | 0.27 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!