Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Flat IP65 outdoor floodlight with 108 SMD-LEDs red (R)
- 108 LEDs SMD 2835 red (R)
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- With mounting bracket
- Suitable for outdoor use IP65
- Available in various colors
- For application areas such as: Architecture; decoration; Trade fair and shop fitting; restaurants, bars and hotels; video and photography; advertisement/Shop window
- Silent operation
- Application possibility: Suspended
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 110 W |
| IP classification | IP65 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 1.0 mm² H05RN-F |
| Cable length | Approx. 1 m |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 108 x SMD 2835 red (R) |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 80° |
| Beam angle (1/10 peak) | 120° |
| Color of light | Red |
| Housing color | Black matte |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Material | Aluminum casting |
| Dimensions | Width:30 cm |
| Depth | 4.2 cm |
| Height | 24.5 cm |
| Weight | 1.95 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 3 x Ø8mm |
| Material | Metal, 2 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!