Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Flat IP54 outdoor floodlight with 140 SMD-LEDs warm white (WW)
- Add highlights to your house and garden
- Extremely flat housing
- 140 LEDs SMD 3030 warm white (WW)
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- With a beam angle of 70°
- With mounting bracket
- Suitable for outdoor use IP54
- For application areas such as: Architecture; decoration; restaurants, bars and hotels; advertisement/Shop window
- Silent operation
- Application possibility: Suspended
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 100 W |
| IP classification | IP54 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length | Approx. 0.9 m |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 140 x SMD 3030 warm white (WW) |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 70° |
| Beam angle (1/10 peak) | 110° |
| Color of light | Warm white WW <3300 K |
| Color temperature | 3000K |
| Housing color | Silver |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Width:28.5 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 38.2 cm |
| Weight | 4.55 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!