Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Bright, neutral white spotlight, wide beam angle and 70 W LED
- 1 LED 70 W COB (chip-on-board) neutral white (NW)
- The device is cooled by cooling fan
- Control via plug and play
- With a beam angle of 72°
- Good color rendering index (CRI)
- With mounting bracket
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; restaurants, bars and hotels; advertisement/Shop window
- Application possibility: Suspended; on stand
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x holder
- 1 x screw
- 1 x nut
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 70 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 1 x 70 W COB (chip-on-board) neutral white (NW) |
| Cooling | 1 x cooling fan |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 72° |
| Beam angle (1/10 peak) | 116° |
| Color temperature | 4190K |
| Color rendering index (CRI) | 82 Ra |
| Illuminance in Lux (lx) | 1m:4348 lx, 3m:546 lx, 6m:159 lx |
| Luminous flux | 4600 lm |
| Housing color | White |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Width:19.8 cm |
| Depth | 21.2 cm |
| Height | 22 cm |
| Weight | 1.62 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1519629 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 1 x Ø10mm; 1 x Ø8mm |
| Material | Metal, 2 mm |
| Holder | |
| Diameter mounting holes | 1 x Ø10mm; 6 x Ø4mm |
| Material | Metal, 2.5 mm |
| Color | Silvergrey, zinc-plated |
| Dimensions | Length:10.5 cm |
| Width | 2.8 cm |
| Power cord | |
| Cable construction | 3 x 0.75 mm² H05VV-F |
| Cable length | Approx. 0.9 m |
| Color | Black |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!