Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High power 50 W spotlight with neutral white light
- 1 LED 70 W COB (chip-on-board) neutral white (NW)
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- With a beam angle of 50°
- Good color rendering index (CRI)
- With mounting bracket
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; advertisement/Shop window; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
- Application possibility: Suspended; on stand; wall mounting
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x barndoor
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 50 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 0.75 mm² H05VV-F |
| Cable length | Approx. 0.8 m |
| Fuse | T 1 A fuse fix on board |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 1 x 70 W COB (chip-on-board) neutral white (NW) |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 50° |
| Beam angle (1/10 peak) | 90° |
| Color temperature | 4100K |
| Color rendering index (CRI) | 82 Ra |
| Illuminance in Lux (lx) | 1m:2551 lx, 3m:348 lx, 6m:104 lx |
| Luminous flux | 3462 lm |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Material | Aluminum casting; metal |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:21.0 cm |
| Width | 20.5 cm |
| Height | 22.0 cm |
| Weight | 2.00 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1509814 |
| Barndoor | |
| Diameter mounting holes | 2 x Ø4mm |
| Material | Metal, 1 mm |
| Color | Black, matte |
| Dimensions | Width:20 cm |
| Depth | 2.3 cm |
| Height | 14.3 cm |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 1 x Ø10mm; 1 x Ø8mm |
| Material | Metal, 2 mm |
| Angle | |
| Diameter mounting holes | 6 x Ø4mm; 1 x Ø10mm |
| Material | Metal, 2.5 mm |
| Color | Silvergrey |
| Dimensions | Length:10.5 cm |
| Width | 2.8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!