Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High power 200 W spotlight with cold white light
- 1 LED 200 W COB (chip-on-board) cold white (CW)
- The device is cooled by cooling fan
- Control via plug and play
- With a beam angle of 7°
- Very high color rendering index (CRI)
- With mounting bracket
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; video and photography
- Application possibility: Suspended; on stand
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x power cord
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 215 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version |
| Power output | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Fuse | T 10 A fuse fix on board |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 1 x 200 W COB (chip-on-board) cold white (CW) |
| Cooling | Cooling fan |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 7° |
| Beam angle (1/10 peak) | 25° |
| Color temperature | 7000K |
| Color rendering index (CRI) | 93 Ra |
| Illuminance in Lux (lx) | 1m:54191 lx, 3m:9540 lx, 6m:2501 lx |
| Luminous flux | 16000 lm |
| Housing color | Black matte |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Material | Metal; aluminum casting |
| Slot for spot length | Ø 23 cm |
| Dimensions | Length:37.2 cm |
| Diameter | Ø 23.5 cm |
| Weight | 3.00 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1765375 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 2 x Ø10mm |
| Material | Metal, 2.5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!