Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rugged cable crossover with antislip yellow cover, maximum load 9000 kg
- For protecting your cables during events
- Signal colors for improved visability
- For 3 cable ways
- Made of heavy rubber for maximum stability
Scope of delivery
- 1 x device
Paraméterek
| Maximum load | 9000 kg |
| Number of cable ways | 3 |
| Color | Black/yellow |
| Cable routing | 5 cm x 5 cm |
| Dimensions | Length:90 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 7 cm |
| Weight | 15.35 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!