Leírás
IR remote control for lighting effect devices
- Operating range up to 10m
Scope of delivery
Paraméterek
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class III |
| Battery | 1 x button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Range | Range up to 10m |
| Dimensions | Length:8.5 cm |
| Width | 5.1 cm |
| Height | 0.7 cm |
| Weight | 0.02 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!