Leírás
Floor stand for spotlights with mini TV spigot Ø 16 mm
- TV spigot
- Rubber feet
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 10 kg |
| Attachment system | TV spigot mini Ø 16 mm |
| Type (general stands) | Other stands |
| Transport aid | Rubber feet |
| Color | Black |
| Material thickness | 2 mm |
| Dimensions | Length:34 cm |
| Width | 34 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 0.25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!