Leírás
Wireless foot switch for KLS Compact Light Sets
- Powered by a battery/battery pack
- Non-slip pedal housing
Scope of delivery
- 1 x foot control
- 1 x declaration of conformity
- 1 x battery
Paraméterek
| IP classification | IP20 |
| Battery | 1 x 9.0 V E block 6F22 zinc carbon included |
| Carrier frequency | 433.92 MHz |
| Housing color | Black |
| Housing design | Non-slip pedal housing |
| Dimensions | Width:42.0 cm |
| Depth | 14.0 cm |
| Height | 4.5 cm |
| Weight | 0.69 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!