Leírás
Wireless foot switch for KLS compact light set AIR
- Powered by a battery/battery pack
- Operating range up to 30m with line-of-sight
- Non-slip pedal housing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x declaration of conformity
- 1 x battery
Paraméterek
| Battery | 1 x 9.0 V E block included |
| Range | Range up to 30m with line-of-sight |
| Carrier frequency | 433.92 MHz |
| Housing color | Black matte |
| Housing design | Non-slip pedal housing |
| Dimensions | Length:14 cm |
| Width | 42 cm |
| Height | 4 cm |
| Weight | 0.74 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!