Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Foam machine for big partys, directly connected with the fluid tank
- Produces great amount of foam
- Simply fill in foam fluid directly from the can and start
- Produce voluminous foam mountain by using several foam machines
- Control via plug and play
- For application areas such as: Party room; clubs/dancing school
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x case
- 1 x pump
- 2 x tube
- 4 x stand
- 4 x screw
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 900 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Starting current | 18 A |
| Output volume | Approx. 3 m³/min |
| Tank capacity | Foam fluid |
| Fluid consumption | Approx. 20000 ml/min |
| Control | Plug and play |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:58 cm |
| Depth | 88 cm |
| Height | 62 cm |
| Weight | 70.80 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!