Leírás
LED gooseneck light with angled 3-pin XLR plug
- 360° rotatable head with super bright white LEDs
- Angled 3-pin XLR plug (90°) mounts on a XLR lighting base
- 36 cm gooseneck, can be rotated in every direction
- Head replaceable
- Advantages of LED technology: long life, low power consumption, minimal heat emission, defacto maintenance free with brilliant light radiation
- 4 LEDs high-power neutral white (NW)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 12V DC 100 mA |
| Power consumption | 2 W |
| Power connection | Mains input via 3-pin XLR (M) connector |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 4 x high-power neutral white (NW) |
| Dimensions | Length:39 cm |
| Weight | 0.12 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!