Leírás
Recommended accessory
- For adding color to a white beam
Scope of delivery
Paraméterek
| Shape | Octagonal |
| Grid size | 22 x 22 mm |
| Material | Metal, 0.5 mm |
| Color | Black |
| Slot for spot length | 17 cm x 17 cm |
| Dimensions | Width:16.8 cm |
| Height | 16.8 cm |
| Diameter | Ø 13 cm |
| Weight | 0.14 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!