Leírás
Filter frame with grille
- Safety grille (splinter protection) is integrated in the filter frame
Scope of delivery
Paraméterek
| Diameter mounting holes | 4 x Ø8mm |
| Shape | Octagonal |
| Grid size | 10 x 10 mm |
| Material | Aluminum, 0.6 mm |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Width:21.5 cm |
| Height | 21.5 cm |
| Diameter | Ø 17.1 cm |
| Weight | 0.08 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!