Leírás
Filter frame
- For adding color to a white beam
Scope of delivery
Paraméterek
| Diameter mounting holes | 2 x Ø10mm |
| Shape | Square |
| Material | Aluminum, 0.6 mm |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Width:22.8 cm |
| Height | 22.8 cm |
| Diameter | Ø 18 cm |
| Weight | 0.08 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!