Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Stand set up to 315 cm height and 300 cm width, maximum load 60 kg
- Easy to assemble
- Adjustable height
- Made in Europe
Scope of delivery
- 2 x stand
- 2 x truss
- 1 x mounting material
- 2 x adapter
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Setup | Easy to assemble |
| Maximum carrying capacity | Distributed 60 kg |
| Height | Maximum:315 cm |
| Minimum | 150 cm |
| Type (general stands) | Light stand/manual |
| Material | Steel/magnesium; steel/magnesium |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:300 cm |
| Weight | 20.20 kg |
| Stand | |
| Attachment system | Ø 28mm |
| Truss | |
| Tube diameter sector | 18 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!