Leírás
Stabilized LED power supply unit DC 12 V, 8 A
- Input voltage AC 100-240 V
- Noise filter
- Suitable for outdoor use IP67
Scope of delivery
- 1 x external mains adapter
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| IP classification | IP67 |
| Protection class | Protection class II |
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Cable length | Approx. 0.2 m |
| Power output | No connector/cable only |
| Housing color | White matte |
| Controls | Overload; short-circuit; overheat |
| Output | 12V DC, stabilized; 8 A; |
| Material | Plastic |
| Dimensions | Length:20 cm |
| Width | 5.3 cm |
| Height | 3.7 cm |
| Weight | 0.58 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!