Leírás
E14 socket with power cable
- Control via on/off switch at cable
Scope of delivery
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 60 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class II |
| Suitable lamp | Max. 230 V/60 W E14 |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction | 2 x 0.75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length | Approx. 1.8 m |
| Base | E14 |
| Control | On/off switch at cable |
| Color | Black |
| Weight | 0.09 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!