Leírás
Universal studio, lamp, microphone or camera stand, for horizontal or vertical alignment with interchangeable mini TV spigot adapter
- Adjustable height
- TV spigot
- For application areas such as: Mobile use; video and photography
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x adapter
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | Centric 14 kg; asymmetric 10 kg |
| Height | Maximum:250 cm |
| Minimum | 114 cm |
| Attachment system | TV spigot mini Ø 16 mm |
| Type (general stands) | Light stand/manual |
| Material | Steel; aluminum |
| Color | Black |
| Transport dimensions | 116 cm x 11 cm x 9 cm |
| Weight | 3.00 kg |
| Adapter | |
| Attachment system | 3/8 inch thread |
| 1/4 inch thread | |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!