Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rugged, yellow cable channel (10.5 cm), maximum load 2t
- For protecting your cables during events
- Signal colors for improved visability
- Cable crossovers can easily be connected with each other
- Warning signs on the cover
- With title block
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 2000 kg |
| Material | Rubber |
| Color | Yellow |
| Cable routing | 10.5 cm x 3 cm |
| Dimensions | Length:91.5 cm |
| Width | 28 cm |
| Height | 4 cm |
| Weight | 3.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!