Leírás
Rugged, cable channel (4 cm), maximum load 2t
- For protecting your cables during events
- Cable crossovers can easily be connected with each other
- Made of heavy rubber for maximum stability
- Warning signs on the cover
- With title block
Scope of delivery
- 1 x device
Paraméterek
| Maximum load | 2000 kg |
| Material | Rubber |
| Color | Black |
| Cable routing | 4 cm x 1.3 cm |
| Dimensions | Length:91.5 cm |
| Width | 13.5 cm |
| Height | 2 cm |
| Weight | 1.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!