Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
2 in/8 out DMX splitter/merger with RDM support and real-time DMX monitoring
- DMX modes: LTP, HTP, merge or backup
- (19") 48.3 cm rack installation 1 U
- Each DMX output with independent driver and status indicator
- Control via RDM
- Multicolor OLED display
- Mains input and output for power linking up to 8 units
- Built with SEETRONIC connector
- For application areas such as: Installation; stage; theater; rental
- Silent operation
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 5 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 1.0 mm² H05VV-F |
| Cable length | 1.45 m |
| Power output | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse | 5 x 20 mm, T 1 A fuse replaceable |
| DMX input | 2 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 8 x 3-pin XLR (F) mounting version separate (galvanic) with independent driver and status indicator |
| Control | RDM |
| Housing color | Black |
| Attachment system | M10 thread |
| Display type | Multicolor OLED display |
| Use of brands | Built with SEETRONIC connector |
| Material | Metal |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 1 U |
| Mounting depth | 23 cm |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 4.4 cm |
| Weight | 2.23 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!