Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Theater light console for 48 DMX channels, brightness control for each scene
- Blackout function
- Mix and single chase function
- Blind/home function
- Supports standard MIDI
- Programmable 96 scenes/chases distributed over 4 page/s
- Can transmit up to 48 DMX channels
- Control via DMX; sound to light via microphone; sound to light via RCA (F) mounting version
- Desktop console housing
- For application areas such as: Stage; theater
- Silent operation
Scope of delivery
- 1 x controller
- 1 x user manual
- 1 x external mains adapter
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| 12V DC 500 mA | |
| Pin configuration | Inside + / outside - |
| Power consumption | 8.00 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via coaxial power connector (M) mounting version power supply cord with AC adapter (provided) |
| Programs | Programmable 96 scenes/chases distributed over 4 page/s |
| DMX channels | Output 48 |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | DMX; sound to light via microphone; sound to light via RCA (F) mounting version |
| Housing color | Black |
| Control elements | DMX polarity selector, power switch |
| Color | Black |
| Housing design | Desktop console housing |
| Dimensions | Width:71 cm |
| Depth | 26.4 cm |
| Height | 9 cm |
| Weight | 6.05 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!