Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Weather-proof splitter with 8 galvanically isolated outputs, 3-pin IP XLR sockets
- DMX splitter for splitting one DMX input signal to 8 DMX outputs
- Input and outputs galvanically isolated
- Control via DMX
- With Holder for wall mounting
- Suitable for outdoor use IP65
- With pressure compensation membrane
- Application possibility: Wall mounting; suspended; standing
- For application areas such as: Installation; mobile use; stage; architecture
- Silent operation
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 4 W |
| IP classification | IP65 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via IP T-Con (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Fuse | T 1 A fuse fix on board |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version IP |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version IP |
| 8 x 3-pin XLR (F) mounting version IP separate (galvanic) | |
| Control | DMX |
| Attachment system | M10 thread |
| Holder for wall mounting | |
| Status LED | Power, DMX |
| Material | Aluminum casting |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:22.5 cm |
| Width | 15.0 cm |
| Height | 8.5 cm |
| Weight | 2.13 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!