Leírás
Mounting coupler for 35 mm tube with M-8 thread, maximum load WLL 100 kg
- Coupler for mounting of plates etc.
- With M8 mounting thread
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 50 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 100 kg |
| Tube diameter sector | 32 - 35 mm |
| Attachment system | M8 thread |
| Material | Aluminum casting |
| Color | Silver |
| Dimensions | Length:10.50 cm |
| Width | 3 cm |
| Depth | 5.70 cm |
| Weight | 0.12 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!