Leírás
Plastic coupler for 38/50 mm tube diameter, maximum load 50 kg
- Eliminates the risk of scratches and damage on truss systems
- M10 thread
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 25 kg vertical |
| 50 kg horizontal | |
| Maximum load WLL (4-fold) | 50 kg |
| Tube diameter sector | 38 - 50 mm |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Mounting screw | M10 |
| Thread | M10 thread x 30 mm |
| Dimensions | Length:10.80 cm |
| Width | 4.80 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 4.80 cm |
| Weight | 0.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!