Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Controller for CRT-200PRO MK2
- Controller for the CRT-200PRO MK2 LED effect curtain
- Easily create your own content with the included PC software LPlayer for stunning animations such as video loops, screen captures, logos, running lights and starry sky effects
- RJ-45 ports for live mode with a network-compatible computer
- 4 terminals for connecting LED effect curtains
- Rugged black metal housing
- Color blend adjustable; Dimmer electronic
- Strobe effect
- 16 integrated show programs
- Control via stand-alone; DMX
- Monochrome LCD display
- Compatible with Win 10, Win 7, Win Vista, Win XP,
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 3 W |
| Power connection | Mains input via PowerCON (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| DMX channels | 12 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Stand-alone; DMX |
| Display type | Monochrome LCD display |
| Connections | 2 x RJ-45 (F) mounting version |
| Dimensions | Width:28 cm |
| Depth | 4.6 cm |
| Height | 15.8 cm |
| Weight | 1.52 kg |
| Operating system | Win 10, Win 7, Win Vista, Win XP, |
| Curtain outputs | 4 |
| Serial connection | yes |
| System requirements | separate 1 Gbps network card |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!