Leírás
Crossbeam with TV spigot white, for 4 spots
- For 4 spots
- TV spigot
- LGA tested
Scope of delivery
- 1 x crossbar
- 4 x mounting material
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 36 kg |
| Attachment system | TV spigot Ø 28mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Color | White |
| Dimensions | Width:120 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 2.05 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!