Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Controller with DMX interface for the RGB LED neon tube (item 50499801)
- Compact controller for the slim LED neon tube (item 50499801) via DMX
- 3 separate control channels for individual color mixing of red, green and blue LEDs
- 4-pin cable for connecting the LED neon tube
- Rugged black metal housing
- Integrated show programs
- Control via stand-alone; DMX; sound to light via microphone
Scope of delivery
- 1 x controller
- 1 x power cord
- 1 x adapter
- 1 x tube
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 1380 W |
| Max. 460 W per channal | |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug included |
| DMX channels | 6 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Stand-alone; DMX; sound to light via microphone |
| Housing color | Black matte |
| Diameter mounting holes | 6 x Ø5mm |
| Dimensions | Width:22.5 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 1.17 kg |
| Power cord | |
| Cable construction | 3 x 1.5 mm² H05VV-F |
| Cable length | Approx. 1.2 m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!