Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact controller for easy application
- Only suitable for CRT LED-curtains
- Select color mode for choosing single colors
- Pause function
- Blackout function
- Rugged metal housing
- 17 integrated show programs
- Control via stand-alone; DMX; sound to light via microphone
- LCD display
Scope of delivery
- 1 x controller
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 15.00 W |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Flash rate | 1 - 12 Hz |
| DMX channels | 8 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Stand-alone; DMX; sound to light via microphone |
| Display type | LCD display |
| Dimensions | Width:22 cm |
| Depth | 12.5 cm |
| Height | 6.5 cm |
| Weight | 1.06 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!