Leírás
Basic controller with 8 programs for the RGB LED neon tube (item 50499801)
- Simple controller with supply cable
- 3 separate control channels for individual color mixing of red, green and blue LEDs
- 8 integrated show programs
- Control via stand-alone
Scope of delivery
- 1 x controller
- 1 x adapter
- 1 x tube
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 690 W |
| Max. 230 W per channal | |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class II |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable length | Approx. 0.15 m |
| Control | Stand-alone |
| Housing color | White |
| Dimensions | Length:11 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| Weight | 0.09 kg |
| Power cord | |
| Cable length | Approx. 0.25 m |
| Color | White |
| Tube | |
| Dimensions | Length:10 cm |
| Diameter | Ø 2.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!