Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Accessory for LED strips
Scope of delivery
- 1 x cable
Paraméterek
| Cable construction | 5 x 0.5 mm² miscellaneous Cables |
| Cable length | 100 m |
| Plug A | 1 x no connector/cable only |
| Plug B | 1 x no connector/cable only |
| Housing color | Black |
| Color | Black; red; green; blue; white |
| Dimensions | Diameter:Ø 0.70 cm |
| Weight | 7.09 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!